Vyhledávání na www.junipernews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání Juniper Newsletteru
Knižní tituly ze série Juniper Day One

Knihy ze série DayOne jsou zdarma dostupné ve formátu PDF, k dispozici jsou rovněž jako e-knihy v iTunes/iBooks a Amazon Kindle, a také jako tištěné knihy. Niže jsou odkazy na nejnovější edice:

Day One: Automating Junos® with Ansible, 2nd Edition
Day One: Configuring Segment Routing with Junos
Day One: IPsec VPN Cookbook 2018
Day One: Amazon Web Services with vSRX Cookbook

Juniper newsletter


Juniper Networks rozšiřuje podnikové portfolio o cloudovou správu softwarově definovaných sítí LAN a o nová zařízení pro nasazení v pobočkách
Nová řešení přinášejí do podnikových sítí cloudovou agilitu a lepší možnosti škálování a zároveň snižují náklady na nasazování a provozování softwarově definovaných prostředí firemních poboček.

Bezpečnostní inteligence pro řadu routerů MX Series
Díky začlenění bezpečnostní inteligence do routerů MX rozšiřuje Juniper bezpečnost do routovací infrastruktury.

Bezpečnostní "monokultura" vede k selhání
Využívání bezpečnostních řešení od jediného dodavatele má svá rizika – proto diverzifikujte a škálujte s bezpečnostními řešeními Juniper Networks.

Juniper Networks zdokonaluje zjednodušování sítí díky podpoře platformy SONiC
Juniper oznámil nativní integraci svých technologií s platformou Software for Open Networking in the Cloud (SONiC), která byla vyvinuta s podporou Microsoftu v rámci Open Compute Project (OCP) Foundation. Tato integrace přinese poskytovatelům cloudu platformu pro zjednodušení a automatizaci správy přepínačů rozšířenou o inovace v oblasti routingu a telemetrie.

Juniper Networks oznámil záměr získat Mist Systems
Společnost Mist Systems je inovátorem na poli bezdrátových sítí založených na cloudové správě a využívající umělou inteligenci (AI). Tato akvizice rozšíří síťové portfolio Juniperu obsahující špičková podniková SD-WAN, LAN a bezpečnostní řešení o WLAN platformu příští generace.

Sítě připravené pro nástup technologií 5G vyžadují bezpečnou a automatizovanou cloudovou architekturu
V souvislosti s nástupem 5G sítí uvede Juniper nová řešení pro metro, edge a core sítě.

Pulse Policy Secure v nové verzi 9.0R3 pomáhá zákazníkům se zabezpečením průmyslového internetu věcí (IIoT)
Společnost Pulse Secure uvedla novou verzi Pulse Policy Secure (PPS) 9.0R3, která umožňuje průmyslovým podnikům zefektivnit opravy strojového parku a snížit nákladné odstávky výroby díky spravovanému zabezpečenému přístupu. Toto řešení také pomáhá zabezpečit podnikové sítě díky rozšíření behaviorálních analytik pro IoT zařízení, detekci anomálií a prevenci proti jejich kompromitování.