Vyhledávání na www.junipernews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání Juniper Newsletteru
Knižní tituly ze série Juniper Day One

Knihy ze série DayOne jsou zdarma dostupné ve formátu PDF, k dispozici jsou rovněž jako e-knihy v iTunes/iBooks a Amazon Kindle, a také jako tištěné knihy. Niže jsou odkazy na nejnovější edice:

Day One: Automating Junos® with Ansible, 2nd Edition
Day One: Configuring Segment Routing with Junos
Day One: IPsec VPN Cookbook 2018
Day One: Amazon Web Services with vSRX Cookbook

Arrow ECS školí technologie Juniper

Společnost Arrow ECS nabízí řadu certifikovaných školení pro technologie Juniper. Bližší informace o těchto školeních získáte zde.

Proč byl Contrail opět vybrán jako nejlepší komerční SDN platforma

Obsáhlý příspěvek na blogu Juniper Networks vás seznámí s důvody, proč zákazníci preferují Contrail.

Seznamte se se službou Sky ATP

Krátké dvouminutové video vám představí cloudovou službu Juniperu Sky Advanced Threat Prevention.

Juniper na sociálních sítích
Arrow na YouTube a SlideShare
Navštivte české kanály Arrow na YouTube a SlideShare s řadou videí a prezentací.

Juniper Networks oznámil záměr získat Mist Systems

Doporučit článek přátelům    Vytisknout článek  

Společnost Mist Systems je inovátorem na poli bezdrátových sítí založených na cloudové správě a využívající umělou inteligenci (AI). Tato akvizice rozšíří síťové portfolio Juniperu obsahující špičková podniková SD-WAN, LAN a bezpečnostní řešení o WLAN platformu příští generace.

Mist vyvinul jako první na světě bezdrátovou platformu založenou na AI, která umožňuje, aby byly Wi-Fi sítě spolehlivější a předvídatelnější. Mist rovněž vyvinul Marvis – jediného virtuálního asistenta v síťovém odvětví založeného na AI, který umožňuje zjednodušit řešení problémů s bezdrátovými sítěmi a poskytuje skvělý náhled na chování klientů a sítě. Mist navíc využívá patentovanou technologii Bluetooth® LE ve spojení s Wi-Fi a IoT pro poskytování škálovatelných a nákladově efektivních bezdrátových služeb pro zákazníky, jako jsou například vyhledávání cest, upozornění na blízkost objektů, provozní analytiky a sledování aktiv. Veškeré operace jsou spravovány prostřednictvím moderní architektury cloudových mikroslužeb s cílem zajistit maximální škálovatelnost, agilitu a výkon. Výsledkem je, že se Mist rychle stává WLAN standardem pro podnikové zákazníky napříč řadou odvětví, včetně dvou zákazníků z Fortune 10, sedmi z top 40 maloobchodníků, vlajkovou lodí v největším zdravotnickém systému USA, jednoho z největších mobilních operátorů a jedné z největších světových aerolinek.

Tato akvizice posílí Juniper v rychle rostoucím segmentu trhu bezdrátových sítí založených na cloudové správě. Společnosti Juniper Networks také umožní rozšířit řešení pro správu cloudu využívající umělou inteligenci komplexně napříč celou podnikovou sítí, a nabídnout tak zákazníkům špičkové, softwarově definované a vysoce specifické řešení pro zjednodušení jejich operací, zlepšení způsobu práce a snížení celkových nákladů na vlastnictví.

Gartner ocenil Mist jako vizionáře

Ve své aktuální zprávě (leden 2019) Magic Quadrant for Indoor Location Services zařadil Gartner společnost Mist do kvadrantu vizionářů. Zpráva je dostupná ke stažení po registraci zde.

Aktualizace: Juniper Networks oznámil dne 2. dubna 2019 dokončení akvizice společnosti Mist Systems.


Vytisknout článek

Doporučit článek přátelům