Vyhledávání na www.junipernews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání Juniper Newsletteru
Knižní tituly ze série Juniper Day One

Knihy ze série DayOne jsou zdarma dostupné ve formátu PDF, k dispozici jsou rovněž jako e-knihy v iTunes/iBooks a Amazon Kindle, a také jako tištěné knihy. Niže jsou odkazy na nejnovější edice:

Day One: Automating Junos® with Ansible, 2nd Edition
Day One: Configuring Segment Routing with Junos
Day One: IPsec VPN Cookbook 2018
Day One: Amazon Web Services with vSRX Cookbook

Arrow ECS školí technologie Juniper

Společnost Arrow ECS nabízí řadu certifikovaných školení pro technologie Juniper. Bližší informace o těchto školeních získáte zde.

Proč byl Contrail opět vybrán jako nejlepší komerční SDN platforma

Obsáhlý příspěvek na blogu Juniper Networks vás seznámí s důvody, proč zákazníci preferují Contrail.

Seznamte se se službou Sky ATP

Krátké dvouminutové video vám představí cloudovou službu Juniperu Sky Advanced Threat Prevention.

Juniper na sociálních sítích
Arrow na YouTube a SlideShare
Navštivte české kanály Arrow na YouTube a SlideShare s řadou videí a prezentací.

Juniper Networks zdokonaluje zjednodušování sítí díky podpoře platformy SONiC

Doporučit článek přátelům    Vytisknout článek  

Juniper oznámil nativní integraci svých technologií s platformou Software for Open Networking in the Cloud (SONiC), která byla vyvinuta s podporou Microsoftu v rámci Open Compute Project (OCP) Foundation. Tato integrace přinese poskytovatelům cloudu platformu pro zjednodušení a automatizaci správy přepínačů rozšířenou o inovace v oblasti routingu a telemetrie.

Platforma SONiC, kterou představil Microsoft v roce 2016, představuje průlom v oblasti provozu a správy síťových přepínačů. Jako unikátní a rozšířitelná platforma s rozsáhlým a stále rostoucím ekosystémem hardwarových a softwarových partnerů nabízí SONiC centralizovanou správu přepínačů a různých softwarových komponent.

Nativní integrace s platformou SONiC zvýrazňuje pokračující závazek Juniperu směrem k otevřené programovatelnosti a rozšiřuje nabídku podpory podnikům, v jejichž centru podnikání je cloud. Konkrétně nabídne tato integrace poskytovatelům cloudových služeb následující výhody:

  • Otevřená programovatelnost: Umožní zajistit rychlou integraci, agilitu a flexibilitu nutnou pro podniky, které se chtějí rychle přizpůsobit změnám na trhu.
  • Disagregace: Vysoce modulární architektura oddělí integrované komponenty a software, a nabídne tak zákazníkům maximální svobodu volby a flexibility.
  • Automatizace: Síťové operace představovaly vždy zdlouhavý a opakující se proces. Kombinací otevřené programovatelnosti a disagregace zjednodušuje Juniper diagnostiku sítě, automatizuje komplexní pracovní postupy a optimalizuje provoz síťové infrastruktury.
  • Široký ekosystém: Nativní integrace platformy SONiC poskytne široké síťové komunitě a poskytovatelům cloudu nejnovější řešení pro routing, switching a analýzy.
Integrace s platformou SONiC je dokladem pokračujícího závazku společnosti Juniper zaměřit se na inovace sítí cloudových datových center. Společnost Juniper tak neustále vylepšuje svůj plán poskytovat zákazníkům nejlepší řešení ve své třídě.

Vytisknout článek

Doporučit článek přátelům