Vyhledávání na www.junipernews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání Juniper Newsletteru
Knižní tituly ze série Juniper Day One

Knihy ze série DayOne jsou zdarma dostupné ve formátu PDF, k dispozici jsou rovněž jako e-knihy v iTunes/iBooks a Amazon Kindle, a také jako tištěné knihy. Niže jsou odkazy na nejnovější edice:

Day One: Automating Junos® with Ansible, 2nd Edition
Day One: Configuring Segment Routing with Junos
Day One: IPsec VPN Cookbook 2018
Day One: Amazon Web Services with vSRX Cookbook

Arrow ECS školí technologie Juniper

Společnost Arrow ECS nabízí řadu certifikovaných školení pro technologie Juniper. Bližší informace o těchto školeních získáte zde.

Proč byl Contrail opět vybrán jako nejlepší komerční SDN platforma

Obsáhlý příspěvek na blogu Juniper Networks vás seznámí s důvody, proč zákazníci preferují Contrail.

Seznamte se se službou Sky ATP

Krátké dvouminutové video vám představí cloudovou službu Juniperu Sky Advanced Threat Prevention.

Juniper na sociálních sítích
Arrow na YouTube a SlideShare
Navštivte české kanály Arrow na YouTube a SlideShare s řadou videí a prezentací.

Pulse Policy Secure v nové verzi 9.0R3 pomáhá zákazníkům se zabezpečením průmyslového internetu věcí (IIoT)

Doporučit článek přátelům    Vytisknout článek  

Společnost Pulse Secure uvedla novou verzi Pulse Policy Secure (PPS) 9.0R3, která umožňuje průmyslovým podnikům zefektivnit opravy strojového parku a snížit nákladné odstávky výroby díky spravovanému zabezpečenému přístupu. Toto řešení také pomáhá zabezpečit podnikové sítě díky rozšíření behaviorálních analytik pro IoT zařízení, detekci anomálií a prevenci proti jejich kompromitování.

Pulse Policy Secure (PPS) je integrální částí kombinovaného VPN a NAC řešení společnosti Pulse Secure, které přináší podnikovým sítím "zero trust" úroveň bezpečnosti prostřednictvím vizibility, vynucování politik a orchestrace. PPS dynamicky monitoruje síť, zjišťuje, klasifikuje a nastavuje pro IoT zařízení bezpečnostní politiky. Integruje se s firewally příští generace (NGFW), a umožňuje tak poskytovat identity a bezpečnostní data o IoT zařízeních a posílit mikrosegmentaci pro izolaci a správu těchto zařízení v podnikových sítích.
PPS 9.0 rozšiřuje Zero Trust Security model na průmyslová IoT zařízení využívaná v chytrých továrnách a stavbách se smíšenými IT a OT (průmyslovými řídicími) prostředími. Automaticky zjišťuje a profiluje průmyslové IoT systémy (SCADA, PLC, HMI, HVAC…), poskytuje dynamickou vizibilitu a zabezpečuje tyto systémy vynucováním politik pro lokální a vzdálený přístup autorizovaných uživatelů. PPS 9.0 také automaticky poskytuje IoT zařízení firewallům příští generace pro usnadnění vzdáleného přístupu bez zvyšování režijních nákladů.

Nejnovější edice PPS přináší uživatelům rovněž sofistikované behaviorální analytiky, které upozorní bezpečnostní týmy na anomálie chování IoT zařízení a automaticky začnou vyžadovat přídavné faktory autentizace. PPS 9.0 vytváří základní profily chování pro spravovaná i nespravovaná IoT zařízení s využitím informací korelovaných z více zdrojů (NetFlow, uživatelská data, data zařízení). Díky těmto profilům pak mohou být detekovány anomálie chování, infekce malwaru nebo doménové útoky, což umožní bezpečnostním týmům lépe reagovat na hrozby a přijímat preventivní opatření ještě před útoky.

Podívejte se na infografiku k Pulse Policy Secure.


Vytisknout článek

Doporučit článek přátelům