Informace

Oracle
Pořádané akce Promo AktualityKontaktní údaje
Obchodní kontakt

Robert Rečičár
Business Development Manager

+420 736 750 108

robert.recicar@arrow.com
Vratislav Kašpar
Business Development Manager

+420 739 243 709

vratislav.kaspar@arrow.com
Technická podpora

Rostislav Gemrot
System Engineer Datová centra

+420 736 750 110

rostislav.gemrot@arrow.com
Josef Czyž
System Engineer Datová centra

+420 736 750 111

josef.czyz@arrow.com

 
Oracle

Společnost Oracle je vedoucím světovým dodavatelem řešení v oblasti IT pro střední a velké podniky a organizace. Nabídku společnosti tvoří kompletní integrované řešení obsahující hardware, software, služby a všestrannou podporu. Řešení jsou vysoce škálovatelná, dostupná a založená na otevřených standardech. Jsou určena pro široký rozsah použití - od pracovních skupin až po nejnáročnější podnikové aplikace. Oracle zjednodušuje poskytování IT služeb, protože každá vrstva řešení je navržena a vyrobena tak, aby spolupracovaly a umožnily jednoduchou správu ICT. A když je správa jednoduchá, můžete se soustředit na obchodní inovace.

Nabízené produkty:
Enterprise Aplikace, Aplikační programové prostředky (Oracle Fusion Middleware), Databázové systémy, Analytické nástroje a systémy, Operační systémy (Solaris a Oracle Linux), Propracované integrované systémy (HW - SW - complete), Serverové systémy (SPARC a x64), Datová úložiště, Archvní úložiště, Správa Oracle cloud services, JAVA technologie, Virtualizace, Oracle Premium podpora produktů

Enterprise Aplikace - poskytují kompletní možnost volby a bezpečný způsob, jak mohou zákazníci těžit z nejnovějšího postupu v oblasti technologií. Program Oracle Applications Unlimited je závazkem společnosti Oracle vůči zákazníkům ohledně kontinuálních investic a inovací současné nabídky aplikací. Aplikace Fusion Applications nové generace na tomto závazku staví a zajišťuje lepší výkonnost podniku.

Aplikační programové prostředky (Oracle Fusion Middleware) - jsou již dnes dostupným základem infrastruktury aplikací číslo 1 a prostřednictvím konsolidace špičkového softwaru a nástrojů společnosti Oracle založených na standardech poskytují komplexní architekturu orientovanou na služby poskytující softwarové aplikace. Umožňuje podnikům vytvářet a spouštět agilní a inteligentní obchodní aplikace a maximalizovat efektivitu IT.

Databázové systémy - pomáhají zákazníkům snížit náklady na IT a poskytovat kvalitnější služby umožněním konsolidace do databázových cloudů a propracovaných systémů, jako jsou Oracle Exadata nebo Oracle Database Appliance. Rychlost, spolehlivost, bezpečnost a snadná spravovatelnost databáze Oracle Database 11g byla prověřena u všech typů databázového pracovního zatížení, včetně podnikových aplikací, datových skladů a rozsáhlých datových analýz.

Operační systémy - Oracle Solaris, špičkový podnikový operační systém založený na platformě UNIX a systém Oracle Linux s jádrem Unbreakable Enterprise Kernel společnosti Oracle přináší vysokou výkonnost, škálovatelnost a spolehlivost. Oba produkty jsou optimalizovány pro provoz hardwaru, databází a aplikačních programových prostředků společnosti Oracle.

Propracované integrované systémy (HW, SW complete) - Společnost Oracle inovuje každou vrstvu technologií tak, aby navrhovala propracované systémy, které snižují nákladnost a složitost infrastruktur informačních technologií a současně zvyšují jejich produktivitu a výkonnost. Řešení Oracle Exadata Database Machine, Exalogic Elastic Cloud a SPARC SuperCluster T4-4 byla navržena, aby dosahovala úrovní podnikového výkonu, které dosud v oboru nebyly překonány.

Servery - Bezvýpadkové servery SPARC, Sun x86, Sun Blade a Sun Netra společnosti Oracle jsou navržené tak, aby poskytovaly rekordní výkon, zjednodušenou správu a efektivitu šetřící náklady. Tyto špičkové systémy zahrnují integrovanou virtualizaci a jsou optimalizovány pro provoz systémů Oracle Solaris, Oracle Linux , Oracle VM a dalších špičkových operačních systémů podporujících aplikace a řešení společnosti Oracle i jiných dodavatelů.

Správa Oracle cloud services - Oracle Enterprise Manager 12c je jediné úplné řešení pro správu podnikového prostředí typu cloud. Řešení Oracle Enterprise Manager pomáhá v prostředí cloud a tradičních prostředích informačních technologií s rychlejším poskytováním aplikací, zkracováním doby řešení požadavků na servis a se snadnější správou činnosti koncového uživatele u milionů zákazníků.

Datová úložiště a pásky - Úložná zařízení společnosti Oracle Sun ZFS Storage Appliance, úložiště SAN, pásková úložiště a úložiště typu flash nabízejí bezkonkurenční možnosti pro heterogenní datová centra. Tato řešení úložišť připravená pro podniky umožňují zjednodušení prostředí IT, snížení nákladů a schopnost rychlého přizpůsobení měnícím se podnikovým potřebám.

JAVA technologie - Technologie Java je základem pro téměř všechny typy síťových aplikací a je světovým standardem pro vývoj a poskytování mobilních aplikací, her, webového obsahu a podnikového softwaru.

Virtualizace - Společnost Oracle nabízí nejúplnější integrovanou virtualizaci od stolních počítačů až po datová centra. Společnost Oracle nenabízí pouhou konsolidaci, ale umožňuje virtualizovat a spravovat veškerý váš hardware a sadu softwaru.

Oracle Premium podpora produktů - Podpora Oracle Premier Support poskytuje integrovanou podporu pro systémy a software společnosti Oracle, včetně technické podpory 24 hodin denně / 7 dní v týdnu, výkonných zdrojů proaktivní podpory a neustálého přístupu k aktualizacím.

Součástí nabídky Arrow pro zákazníky Oracle Standard Edition i Oracle Enterprise Edition jsou nyní i řešení společnosti Dbvisit, globálního lídra v oblasti replikace a streamingu dat Oracle. Více informací naleznete na stránkách společnosti Dbvisit.
 
Služby Arrow

Nabídka pro cloudové řešení:

Ano

Partnerský program:

Ano, partnerský program s čtyřmi úrovněmi partnerství

NFR (testovaci verze):

Ano (SW), ke stažení na stránkách výrobce

Testovací a kompetenční centrum:

Ano, v prostorech pražské kanceláře, dostupné i vzdáleně

Návrh technického řešení:

Ano, na základě domluvy s technickou podporou

Předprodejní konzultace:

Ano, na základě domluvy s technickou podporou

Servisní služby:

Ano, Oracle Premium podpora

Certifikované školení:

Ano - přeprodej